SAMSUNG EX2F UZMAN KOMPAKT MAKİNE WIFI, VLOG, F1.4 Lens, SELFIE


1,250 TL

Turkey / İstanbul / Beşiktaş

İlan No
909

İlan Tarihi
07-04-2021

Enes Polattaş
Üyelik Tarihi : 06 Nisan 2021
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Üst sınıf kompakt makine. F1,4 lensiyle fark yaratan uzman kompakt makine.

Özetle

Samsung EX2F Smart Camera, sınıfının en iyi modellerinden biri. D-SLR fotoğraf makinelerinin yeteneklerinden vazgeçemiyor ancak ağırlık ve büyüklüklerinden şikayet ediyorsanız tam anlamıyla size yönelik olduğunu söylenebilir. Fotoğraf makinesi, gövde ve ekran kalitesi açısından standartların üzerinde olduğu gibi çekim kalitesi ile de kendisine hayran bırakır.

Düşük ışıklı ortamlarda fotoğraf çekmek için mükemmel bir süper parlak f/1.4-2.7 lens ile donatılmıştır. Dayanıklı magnezyum gövdesi ile Samsung EX2F bir 1/1.7″ ve 12 Megapiksel BSI CMOS sensörü, tam boyutlu bir flaş, ISO 12800, çift görüntü sabitleme, 24-79mm 3.3x lens ve özellikleri 3 inçlik dönebilen VGA çözünürlüğünde AMOLED ekran. 1080/30p HD video kayıt yetenekli Wi-Fi bağlantı desteği ile sunuluyor.

Özelliklerini ve teknik detayları ayrıntılı olarak aşağıda yazdım.

Elden teslim almak isterseniz GET ilanından farklı olarak indirim yapıyorum. Deneyerek alabilirsiniz.

Amatör olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyorum. Makinalarımın bazılarını kullanmadığım için ve ihtiyaç nedeniyle, bazılarını da model yükseltmek için satıyorum. Fotoğrafçılık konusunda ve size uygun makine şeçimi konusunda bana çekinmeden soru sorabilirsiniz yardımcı olmak isterim.

Özellikleri

  • Herhangi bir durumda geliştirilmiş netlik ve yaratıcılık. En parlak F1.4, 24 mm, 3,3x Lens

EX2F tasarlanırken, Samsung mühendisleri ilham almak için insan gözüne baktılar. Kompakt fotoğraf makineleri ortaya çıktığından beri bu piyasadaki görsel mükemmelliğe en yakın şeydir. Çarpıcı F1.4 lens ile – mevcut en parlaklardan biri -- EX2F ayrıca en geniş lens aralığı adımlarını, size konunuza odaklanmaya devam ederken görüntülerinizin arka planını bulanıklaştırma imkanı veren sığ alan derinliğini sağlamaktadır. Artı olarak donanımda bulunan ND (Doğal Yoğunluk) filtresi ışığın yoğunluğunu azaltmakta, böylece fotoğrafınıza boyut katmak için parlak güneş ışığında daha düşük deklanşör hızlarıyla bile fotoğraf çekebilmenize imkan sağlamaktadır. 24 mm ultra geniş odak uzaklığı ve 3,3x optik zum sunan en parlak F1.4 lens ile daha fazla manzara ve arkadaşlarınızı tek karede yakalayabilirsiniz.3 Kişi Tarafından Görüntülendi
İlan Konumu
-- Reklam Alanı --